Sportowy tydzień

      
   W dniu 12 kwietnia 2023r. został rozegrany na orliku w Międzyrzecu Podl. międzygminny turniej piłki nożnej dziewcząt. Szkołę reprezentowały uczennice z klasy VII i VIII, które zajęły II miejsce.
   Natomiast 13 kwietnia nasi uczniowie również z klasy VII i VIII rozegrali mecze, rywalizując ze szkołami z Międzyrzeca Podl., Rzeczycy i Dołhy. W eliminacjach międzygminnych uplasowali się na III miejscu.
   Tego dnia też miał miejsce turniej piłki nożnej chłopców o Puchar Tymbarku “Łączy nas piłka”. W konkurencji klas IV-V (U 12) rywalizowało jedenaście zespołów, w naszej grupie grały szkoły: Drelów, Międzyrzec Podl., Rogoźnica, Terespol. Uczniowie z naszej szkoły po bardzo wyrównanej grze wywalczyli II miejsce w grupie i zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.
  14 kwietnia w szkole w Jelnicy został zorganizowany gminny turniej piłki nożnej chłopców klas IV-VI. Stawką rozgrywek był awans na zawody międzygminne. W konkurencji brały udział cztery drużyny z gminnych szkół: Rzeczycy, Rogoźnicy, Tłuśćca i Miś. Nasi uczniowie wywalczyli II miejsce. 
Dziękujemy wszystkim zawodnikom  za godne reprezentowanie szkoły i dostarczone emocje. Wszystkim gratulujemy.

Następny

Komentowanie wyłączone.
Kategorie
Kontakt
  • Misie 118
  • (083) 3711171
  • szkola_misie@miedzyrzecgmina.pl
Skip to content