Informacja Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Misiach dotycząca organizacji zakończenia roku szkolnego 2020/2021

1. Dzieci z oddziałów przedszkolnych są przyprowadzane/odbierane zgodnie z obowiązującym harmonogramem znanym rodzicom od godz. 7.00 i są  pozostawiane przez rodziców w szkole.

Odbiór dzieci przez rodziców- zgodny z rozkładem dnia lub po wcześniejszym ustaleniu z wychowawcą. Rodzice nie wchodzą do szkoły.

2.  Uczniowie z klas I- III przyjeżdżają / przychodzą do szkoły na godz. 10.00.

3. O godz. 10.00 spotkanie na sali gimnastycznej w wyznaczonych sektorach dla poszczególnych klas dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I-III – rozdanie świadectw z wyróżnieniem i nagród. Następnie przejście do klas i spotkania z wychowawcami.

4. Odjazdy dzieci  i  uczniów kl. I- III  lub odbiór przez rodziców ok. godz. 11.20.

5. Uczniowie klas IV- VIII przyjeżdżają / przychodzą do szkoły na godz. 8.30.

6. Po przyjeździe  kierują się na salę gimnastyczną, zajmując wyznaczone miejsca- rozdanie świadectw z wyróżnieniem i nagród. Około godz. 9.00 przechodzą z wychowawcami do wyznaczonych sal.


7. Odjazdy uczniów kl. IV- VIII  lub odbiór przez rodziców ok. godz. 10.00.


8. Na uroczystość zakończenie roku szkolnego zaproszeni są jedynie rodzice uczniów klasy VIII. Z uwagi na ograniczenia – jeden rodzic od każdego ucznia.

9. Szkoła, jako organizator uroczystości stosuje się do zaleceń Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczących przebywania na terenie szkoły osób trzecich. W związku z powyższym kieruję prośbę, aby rodzice nie wchodzili do szkoły i ,,nie mieszali” się z dziećmi. Mogą czekać przed szkołą.

10. W czasie spotkania na sali gimnastycznej dzieci, uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły  przebywają w maseczkach.

Komentowanie wyłączone.
Kategorie
Kontakt
  • Misie 118
  • (083) 3711171
  • szkola_misie@miedzyrzecgmina.pl
Skip to content